praca lato 2022

ubezpieczenie oc instruktora trenera bi

Raz na zawsze pozbądź się problemu z wyborem OC Instruktora.  

Pracuje cały rok jako instruktor, zawsze wykupuję dodatkowe ubezpieczenie OC dla siebie. Testowałem już różne opcje, aż trafiłem na firmę, która specjalizuje się w ubezpieczeniach sportowych: kluby, zawodnicy oraz wszelkiego typu ubezpieczenia dla instruktorów i trenerów. Postanowiłem wypróbować... Jakie efekty? 

  • Błyskawiczna obsługa - polisa następnego dnia była już u mnie!
  • Wszystko załatwione przez e-mail
  • Proste i jasne zasady

Gdy wydarzy się wypadek śpij spokojnie!

Jeżeli, jesteś:

  • Instruktorem
  • Nauczycielem
  • Trenerem
  • Opiekunem/ Wychowawcą

I nie masz ubezpieczenia OC to koniecznie rozważ tą opcję!

 

Dzięki współpracy z CA Sport Broker Sp. z o.o. (specjaliści od ubezpieczeń sportowych) proponujemy Wam opcję ubezpiecznia OC Instruktora/ Trenera. 

W zależności od wyboru  kwoty ubezpieczenia i od obszaru jego obowiązywania (Polska lub Świat) składka już od 54 zł na rok!

Wariant I

trenerzy, instruktorzy sportów drużynowych (piłka nożna, piłka siatkowa, koszykówka, piłka ręczna, hokej na lodzie/na rolkach) oraz nauczyciele wychowania fizycznego, lekkoatletyki, badmintona, kolarstwa, tenisa, łyżwiarstwa, tańca, Nordic Walking, instruktorzy harcerscy, wychowawcy kolonijni

ubezpieczenie oc trenera instruktora baza instruktorow tabela

 Wariant II

trenerzy, instruktorzy sportów wysokiego ryzyka takich jak: wszystkie sporty walki, sport spadochronowy i balonowy, paralotniarstwo, strzelectwa, samoobrony, sporty motorowe i motorowodne oraz sporty, w których wykorzystywane są pojazdy przeznaczone do poruszania się po śniegu lub lodzie, pływania, nurkowania, sportów wodnych uprawianych na rzekach górskich, surfingu i windsurfingu, kitesurfingu, żeglarstwa, narty wodne, wspinaczki (w tym przewodnik górski), narciarstwa, snowboardu, bobslejów, skoków narciarskich, jazdy konnej, fitness, spinningu, triathlon, psich zaprzęgów oraz trenerzy personalni

ubezpieczenie oc trenera instruktora baza instruktorow tabela 2

 

Zapoznaj się z OWU: pobierz

Sprawdź dokładnie - Oferta OC trenerów i instruktorów: pobierz

 

Co mówią instruktorzy:

Leszek: "Wszystko przebiegło sprawnie i szybko. U mnie pełna satysfakcja, poleciłem ten rodzaj polisy i taką formę zakupu znajomym. Cała sprawa zamknęła się w dwa dni robocze - o.k. Za rok ponownie zakupię, tą samą drogą."

Weronika: "Co rok zastanawiałam się nad wykupem OC przed sezonem zimowym, nigdy nie wiedziałam, którą firmę wybrać. Wśród instruktorów spotykałam się z różnymi opiniami, że niektóre nie działają za granicą itp. Tu wszystko jasne, wyraźnie napisane stawki, wiem na jaką kwotę jestem ubezpieczona - polecam.

Aleksandra: "Wstyd się przyznać, ale do tej pory pracowałam bez OC instruktorskiego, ten wasz post i informacja na stronie zmotywowały mnie do zakupu. Dobra decyzja. Czuję się spokojniejsza. Obsługę polecam, wszystko szybko i sprawnie tak jak być powinno." 

 

Jak wykupić ubezpiecznie za pomocą Bazy Instruktorów? 

Wyślij zapytanie. Wszystkie informacje otrzymasz na e-mail!

 

Polecamy:

książka dla instruktora

Partnerzy:

adechade_logo.pngbeeactive_logo.pngbezpiecznawoda_logo.pngbfc_travel_logo.pngboards_logo.pngeasy_logo.pngeh_logo.pnggigisport_logo.pnghydrosfera_logo.pngjafisport_logo.pngkiteresort_logo.pngkondahar_logo.pnglogo_abk.pnglogo_kadetok.pnglogo_kitestyle1.pnglogo_klubben.pnglogo_ras1.pnglogo_snowsense1.pnglogo_sportpromotion.pnglogo_swimshop.pnglogo_trishop.pnglogo_wychowawcypl.pngnovasport_logo.pngschoolboom_logo.pngsieplywa_logo.pngsignal_logo.pngsnow_for_life_logo.pngsurfoteka.pngtirol_ski_logo.pngurss_logo.pngwepeaceit_logo.png