praca lato 2021

Kurs instruktora nordic walking - 2 terminy - grudzień 2021 i marzec 2022 Jura Krakowsko Częstochowska

Dodaj do ulubionych

Opis

KURS INSTRUKTORA NORDIC WALKING

Zdobądź uprawnienia Instruktora Rekreacji Ruchowej o spec. Nordic Walking w jeden dzień. Rozpoczynamy wcześnie rano i kończymy w godzinach wieczornych. Tym samym ograniczamy liczbę osób w grupie i decyduje kolejność zgłoszeń. Zobacz szczegółowe informacje i zapisz się teraz!

 

Wybierając nasz kurs nauczysz się: 

  • jak przygotować się do pracy z osobami starszymi
  • jak prawidłowo przeprowadzić zajęcia z nordic walking 
  • gdzie szukać pracy po zakończonym kursie

 

4 grudnia (sobota) 2021 Jura Krakowsko- Częstochowska. Zaczynamy i kończymy na zamku w Podzamczu, okolice Ogrodzieńca. Możliwy wspólny dojazd z Chorzowa/ Katowic.

19 marca (sobota) 2022 Jura Krakowsko- Częstochowska. Zaczynamy i kończymy na zamku w Podzamczu, okolice Ogrodzieńca. Możliwy wspólny dojazd z Chorzowa/ Katowic.

 

Cena 490 zł

 

Liczba miejsc ograniczona.

 

Firma szkoleniowa od 2009 roku.

Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Katowicach - Sprawdź. 

 

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 408
Wyświetlony: 353
Wygasa: 2022-04-15 14:40:54
W kategoriach: Kursy i szkolenia

Partnerzy:

adechade_logo.pngbeeactive_logo.pngbezpiecznawoda_logo.pngbfc_travel_logo.pngboards_logo.pngeasy_logo.pngeh_logo.pnggigisport_logo.pnghydrosfera_logo.pngjafisport_logo.pngkiteresort_logo.pngkondahar_logo.pnglogo_abk.pnglogo_kadetok.pnglogo_kitestyle1.pnglogo_klubben.pnglogo_ras1.pnglogo_snowsense1.pnglogo_sportpromotion.pnglogo_swimshop.pnglogo_trishop.pnglogo_wychowawcypl.pngnovasport_logo.pngschoolboom_logo.pngsieplywa_logo.pngsignal_logo.pngsnow_for_life_logo.pngsurfoteka.pngtirol_ski_logo.pngurss_logo.pngwepeaceit_logo.png