praca zima 2023

Praca w Val di Fiemme dla instruktora narciarstwa, 6 tygodni gwarantowane

Dodaj do ulubionych
Kontakt URSZULA GOGOLA, tel. 502 64 12 50
Dodane 2022-10-03 17:37:10

Opis

Poszukujemy instruktorów narciarstwa do prowadzenia szkoleń we Włoszech w dolinie Val di Fiemme na okres 15.01.2023 - 26.02.2023 z możliwością przedłużenia pracy o 1 tydzień do 04.03.2023. Każdemu zatrudnionemu instruktorowi gwarantujemy wynagrodzenie przez 6 tygodni niezależne od ilości dzieci w grupie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie szkółki narciarskiej dla dzieci w wieku 6-12 lat w grupach max. 8 osób – praca 5 godzin dziennie od niedzieli do piątku w godz. 10:00-15:00, 30 godzin pracy tygodniowo
  • szkółka prowadzona jest tylko z dziećmi jeżdżącymi
  • możliwość prowadzenia szkoleń indywidualnych przed i po szkółce za dodatkowe wynagrodzenie
  • sobota to dzień wolny od pracy
  • nie prowadzimy animacji dla dzieci po zajęciach na stoku
  • praca w języku polskim, język obcy nie jest wymagany

WYMAGANIA:

  • uprawnienia instruktorskie
  • dyspozycyjność na cały okres ferii
  • wysoka kultura osobista
  • zaangażowanie i profesjonalne podejście do pracy
  • miłe i sympatyczne usposobienie
  • bezkonfliktowość
  • prawo jazdy mile widziane
  • znajomość doliny Val di Fiemme mile widziane, nie jest wymagane

ZAPEWNIAMY:

  • umowę zlecenie
  • przejazd Polska-Włochy-Polska samochodem służbowym
  • przejazd na ośrodki narciarskie samochodem służbowym
  • ubezpieczenie OC
  • skipass
  • kurtkę z logiem firmy
  • zakwaterowanie w apartamencie z aneksem kuchennym w rezydencji z centrum wellness, pralką i wi-fi

WE WŁASNYM ZAKRESIE:

  • wyżywienie
  • sprzęt narciarski

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 1775
Wyświetlony: 338
Wygasa: 2023-10-03 17:37:10
W kategoriach: Dam pracę

Partnerzy:

adechade_logo.pngbeeactive_logo.pngbezpiecznawoda_logo.pngbfc_travel_logo.pngboards_logo.pngeasy_logo.pngeh_logo.pnggigisport_logo.pnghydrosfera_logo.pngjafisport_logo.pngkiteresort_logo.pngkondahar_logo.pnglogo_abk.pnglogo_kadetok.pnglogo_kitestyle1.pnglogo_klubben.pnglogo_ras1.pnglogo_snowsense1.pnglogo_sportpromotion.pnglogo_swimshop.pnglogo_trishop.pnglogo_wychowawcypl.pngnovasport_logo.pngschoolboom_logo.pngsieplywa_logo.pngsignal_logo.pngsnow_for_life_logo.pngsurfoteka.pngtirol_ski_logo.pngurss_logo.pngwepeaceit_logo.png