praca zima 2023

INSTRUKTOR NARCIARSTWA - praca przez cały rok! na stokach pod dachem w Warszawie

Dodaj do ulubionych
Kontakt pawel.kleszcz@capitalski.pl
601 22 79 28
Dodane 2022-10-03 17:46:34

Opis

 Instruktor Narciarstwa
PRACA PRZEZ CAŁY ROK
w Warszawie
w Capital Ski (ul. Drawska 22, 1 piętro, stoki pod dachem)

Całoroczna praca na stałe (w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin, grafik do wspólnego ustalenia).

Zakres obowiązków:

·    prowadzenie zajęć dla klientów halowych stoków narciarskich

·      wsparcie w prowadzeniu rozgrzewek przed treningiem

·      dbanie o bezpieczeństwo i stosowanie procedur podczas zajęć

·      dbanie o wizerunek firmy i dobre relacje z klientami

·      bieżące uzupełnianie raportów o klientach

·      wykonywanie swoich obowiązków z należytą starannością

·      dbałość o sprawne funkcjonowanie stoków, mienie firmy oraz dane osobowe klientów

·      praca według ustalonego grafiku

Oczekiwania:

·     aktualne uprawnienia instruktorskie (mile widziane uprawnienia SITN PZN)

·     doświadczenie w prowadzeniu lekcji narciarstwa/snowboardu z dorosłymi i z dziećmi

·     dobra znajomość języka angielskiego (lub inne języki - mile widziane)

·     wysoka komunikatywność i kultura osobista, miłe usposobienie

·      odpowiedzialność i zaangażowanie oraz kreatywność w prowadzeniu zajęć

·      zaradność, umiejętność organizacji i dyspozycyjność

Oferujemy:

·   niepowtarzalną okazję pracy w Capital Ski - jedynym w Warszawie ośrodku ze stokami narciarskimi po dachem

·    regularne i terminowe wynagrodzenie

·    szkolenie z prowadzenia zajęć na trenażerach narciarskich

·    opiekę i wsparcie mentora w obszarze narciarstwa

·    możliwość korzystania ze strefy fitness oraz stoków narciarskich

·    pracę stałą - zależy nam na długotrwałej współpracy

·    dobrą atmosferę i ciekawe wyzwania

Dodatkowo w miarę możliwości prosimy o skan uprawnień, o zdjęcia w skręcie lub film z jazdy, a także o referencje.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Capital Ski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 1776
Wyświetlony: 269
Wygasa: 2023-10-03 17:46:34
W kategoriach: Dam pracę

Partnerzy:

adechade_logo.pngbeeactive_logo.pngbezpiecznawoda_logo.pngbfc_travel_logo.pngboards_logo.pngeasy_logo.pngeh_logo.pnggigisport_logo.pnghydrosfera_logo.pngjafisport_logo.pngkiteresort_logo.pngkondahar_logo.pnglogo_abk.pnglogo_kadetok.pnglogo_kitestyle1.pnglogo_klubben.pnglogo_ras1.pnglogo_snowsense1.pnglogo_sportpromotion.pnglogo_swimshop.pnglogo_trishop.pnglogo_wychowawcypl.pngnovasport_logo.pngschoolboom_logo.pngsieplywa_logo.pngsignal_logo.pngsnow_for_life_logo.pngsurfoteka.pngtirol_ski_logo.pngurss_logo.pngwepeaceit_logo.png