praca lato 2023

Bosman do szkoły kite/wind w Chałupach - Kiteresort.pl

Dodaj do ulubionych
Kontakt info@kiteresort.pl
Dodane 2021-05-15 18:35:08

Opis

Kiteresort.pl - szkoła kitesurfingu i windsurfingu na Półwyspie Helskim z bazą w Chałupach. Tworzona przez zapaleńców którzy kochają adrenalinę i moc nad którą w pełni można zapanować. Team tworzą licencjonowani instruktorzy IKO, absolwenci AWFiS, animatorzy zabaw, ratownicy WOPR, przede wszystkim jednak sympatyczni ludzie, którzy chcą się podzielić swoją kitesurfingową pasją.

 

Jeżeli masz umiejętności, pozwalające Tobie podjąć pracę jako bosman w naszej szkole - prześlij swoje cv na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Praca w Chałupach w terminie: czerwiec–październik. Po sezonie w Polsce, praca na naszych surf campach na Południu Europy.

 

Oferujemy:
- możliwość pływania na najnowszym sprzęcie
- darmowy nocleg na Półwyspie przez cały sezon
- atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy
- zniżki na sprzęt w naszym surf shopie

- prace w zgranym zespole
- szkolenia na niezatłoczonym spocie!!!
- możliwość współpracy całorocznej (praca w naszej bazie na Zanzibarze, wyjazdy: Rodos, Toskania, Brazylia, Lazurowe Wybrzeże itp. szkolenia snowkite, wyjazdy zimowe w Alpy)
- najlepsze foty z pływania

Oczekujemy:
- profesjonalnego i odpowiedzialnego podejścia do pracy
- zaangażowania
- komunikatywności
- umiejętności pracy w zespole
- kreatywności
- dobrej znajomości kitesurfingu/windsurfingu/surfingu
- sportowej pasji i zajawki

 
Praca z najlepszą kadrą w szkółce o prawdziwym surferskim klimacie jest na wyciągnięcie ręki.

 

Kontakt: Zgłoszenia wraz z Cv i zdjęciem przesyłajcie na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Aloha

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 1522
Wyświetlony: 923
Wygasa: 2023-06-07 20:28:29
W kategoriach: Dam pracę

Partnerzy:

adechade_logo.pngbeeactive_logo.pngbezpiecznawoda_logo.pngbfc_travel_logo.pngboards_logo.pngeasy_logo.pngeh_logo.pnggigisport_logo.pnghydrosfera_logo.pngjafisport_logo.pngkiteresort_logo.pngkondahar_logo.pnglogo_abk.pnglogo_kadetok.pnglogo_kitestyle1.pnglogo_klubben.pnglogo_ras1.pnglogo_snowsense1.pnglogo_sportpromotion.pnglogo_swimshop.pnglogo_trishop.pnglogo_wychowawcypl.pngnovasport_logo.pngschoolboom_logo.pngsieplywa_logo.pngsignal_logo.pngsnow_for_life_logo.pngsurfoteka.pngtirol_ski_logo.pngurss_logo.pngwepeaceit_logo.png