praca lato 2021

Julia Olesińska

Julia Olesińska

30
Julia
Olesińska
Snowboardu
Wychowawca kolonijny
Kategoria B
Angielski
Hej, mam na imię Julia.
W 2020 odbyłam kurs instruktora snowboardu w Polskiej Akademi Trenerów i Instruktorów sportu "Green Way". Kurs zdałam z wynikiem pozytywnym. Jestem dość świeżą instruktorką, ale mam doświadczeniem pracując w szkółce Olbrychski w Trzepowie w 2021 roku. Poza tym przez 3 lata prowadziłam drużynę harcerską oraz mam kurs wychowawcy kolonijnego, wiec praca z dziećmi nie jest mi obca.
Oprócz snowboardu mam doświadczenie w wielu dziedzinach między innymi kitesurfing, gastronomia, obsługa klienta.
Jako że jestem studentką to szukam pracy w terminie od 4 do 20 lutego 2022, bo wtedy mam ferie zimowe. Zapraszam do kontaktu jotp2000@gmail.com. :)

Polecamy:

praca dla instruktora

książka dla instruktora

Partnerzy:

adechade_logo.pngbeeactive_logo.pngbezpiecznawoda_logo.pngbfc_travel_logo.pngboards_logo.pngeasy_logo.pngeh_logo.pnggigisport_logo.pnghydrosfera_logo.pngjafisport_logo.pngkiteresort_logo.pngkondahar_logo.pnglogo_abk.pnglogo_kadetok.pnglogo_kitestyle1.pnglogo_klubben.pnglogo_ras1.pnglogo_snowsense1.pnglogo_sportpromotion.pnglogo_swimshop.pnglogo_trishop.pnglogo_wychowawcypl.pngnovasport_logo.pngschoolboom_logo.pngsieplywa_logo.pngsignal_logo.pngsnow_for_life_logo.pngsurfoteka.pngtirol_ski_logo.pngurss_logo.pngwepeaceit_logo.png