praca dla instruktora narciarstwa

feskiwal katowice baza instruktorow

Trwają intensywne przygotowanie do I Feskiwalu, czyli Festiwalu Sportów Śnieżnych, który odbędzie się w dniach 14-15 października w Katowicach. Mamy już potwierdzone liczne grono partnerów, którymi już są:

  • Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa (SITN),
  • Polski Związek Narciarski (PZN),
  • Polski Związek Biathlonu (PZB),
  • Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu (SITS),
  • Polskie Stowarzyszenie Narciarskie Lekarzy (POLSKIMED),
  • Klub Wysokogórski „Kandahar”,
  • Baza Instruktorów narciarstwa (www.bazainstruktorow.pl).

Każda z tych organizacji reprezentuje ważny sport śnieżnych i nie może jej zabraknąć podczas naszej imprezy. Na stoisku danej organizacji będzie można dowiedzieć się więcej o danej dyscyplinie, poznać sprzęt oraz porozmawiać ze specjalistami .Dodatkowo w Strefie Prelekcji każda z organizacji przeprowadzi ciekawe prelekcje lub spotkania z najlepszymi zawodnikami.

 Gościem specjalnym imprezy będzie Adam Małysz wraz z trenerem Apoloniuszem Tajnerem. Tych osób nikomu nie trzeba przedstawiać. To sławny duet „zawodnik i trener”, którzy swego czasu zdobywali najwyższe trofea w świecie skoków narciarskich. Na spotkaniu będzie można posłuchać ciekawych historii z życia sportowego tego duetu oraz zdobyć autograf. To pierwsza okazja spotkania „Adama” na żywo w naszym regionie!

Do grona partnerów dołączył jeszcze Magazyn Świadomych Rodziców oMatko!, który przeprowadzi prelekcje z rodzinnych aspektów przygotowanie się do sezonu i udanego rodzinnego wyjazdu. To ważna kwestia dla wielu rodzin i mamy nadzieję, że specjaliści z magazynu odpowiedzą na wasze wszystkie pytania.

Oczywiście oprócz ciekawych prelekcji i spotkań z Mistrzami podczas imprezy zaprezentują swój nowy sprzęt najważniejsze marki na rynku sprzętu zimowego oraz niektóre ośrodki i regiony narciarskie. Jesteśmy pewni, że wykwalifikowani sprzedawany doradzą każdemu jaki powinien kupić sprzęt.

Dodatkowymi atrakcjami będą gry i zabawy dla najmłodszych, o które zadbają organizacje sportowe i inne zajmujące się tematyką rozwoju dziecka.

Do czasu Feskiwalu zostały dwa miesiące. Zapraszamy nowych chętnych wystawców i odwiedzających oraz prosimy o zapisanie sobie daty 14-15 października jako święta sportów śnieżnych w Katowicach.

Jesteśmy pewni, że nie zabraknie atrakcji dla fanów dyscyplin śnieżnych oraz całych rodzin!

Zapraszamy,

Organizatorzy I Feskiwalu

 

Odwiedź: 

FB wydarzenia: https://web.facebook.com/FeskiwalKatowice/

Strona www: www.feskiwal.pl


Partnerzy:

adechade_logo.pngbeeactive_logo.pngbezpiecznawoda_logo.pngbfc_travel_logo.pngboards_logo.pngeasy_logo.pngeh_logo.pnggigisport_logo.pnghydrosfera_logo.pngjafisport_logo.pngkiteresort_logo.pngkondahar_logo.pnglogo_abk.pnglogo_kadetok.pnglogo_kitestyle1.pnglogo_klubben.pnglogo_ras1.pnglogo_snowsense1.pnglogo_sportpromotion.pnglogo_swimshop.pnglogo_trishop.pnglogo_wychowawcypl.pngnovasport_logo.pngschoolboom_logo.pngsieplywa_logo.pngsignal_logo.pngsnow_for_life_logo.pngsurfoteka.pngtirol_ski_logo.pngurss_logo.pngwepeaceit_logo.png