praca lato 2021

trzy lekcje wewnetrzna gra tenis

Nim przeczytasz ten artykuł to polecam Ci już teraz zaopatrzyć się w tę publikację. Warto ją dodać do obowiązkowej listy książek instruktora. W tekście podzielę się z Tobą moimi trzema ważnymi lekcjami z książki W. Timothy’ego Gallweya Wewnętrzna Gra: Tenis. To przemyślenia, które pojawiły się tuż po jej przeczytaniu i dojrzewały przez kolejne 2 miesiące.

To ma znaczenie dla Ciebie w procesie nauki bycia instruktorem, ale przede wszystkim dla Twojego Ucznia, w jego procesie zdobywania nowych umiejętności, na Twoim szkoleniu.

praca dla instruktorow w sezonie zimowym 2021 covid19

Wielu z nas, instruktorów zadaje sobie pytania jak będzie wyglądać zbliżający się sezon zimowy. Czy przedwcześnie zakończony poprzedni, odbije się na tym co czeka nas w tym roku? Czy na czas pandemii poszukać sobie innej pracy? Czy można liczyć na pracę w ośrodkach alpejskich, czy pozostają tylko krajowe stoki? Czy spadną zarobki?

Oczywiście tego nie wiemy, ale postanowiłem zapytać właścicieli firm jak to wygląda z ich strony, jak przygotowują się do najbliższej zimy.

cel w pracy instruktora

Jak uczą się dorośli? - to pytanie, które zadaję sobie od kilku lat. Czy metody stosowane do treningu z dziećmi i młodzieżą mogę 1:1 przenieść do nauczania dorosłych? Jak skutecznie i efektywnie pracować z dorosłymi, aby osiągnąć zamierzone rezultaty?

W tym artykule odpowiem na powyższe pytania. Chcesz poznać gotowy do zastosowania przepis, jak uczyć dorosłych? Przeczytaj ten artykuł do końca.

Partnerzy:

adechade_logo.pngbeeactive_logo.pngbezpiecznawoda_logo.pngbfc_travel_logo.pngboards_logo.pngeasy_logo.pngeh_logo.pnggigisport_logo.pnghydrosfera_logo.pngjafisport_logo.pngkiteresort_logo.pngkondahar_logo.pnglogo_abk.pnglogo_kadetok.pnglogo_kitestyle1.pnglogo_klubben.pnglogo_ras1.pnglogo_snowsense1.pnglogo_sportpromotion.pnglogo_swimshop.pnglogo_trishop.pnglogo_wychowawcypl.pngnovasport_logo.pngschoolboom_logo.pngsieplywa_logo.pngsignal_logo.pngsnow_for_life_logo.pngsurfoteka.pngtirol_ski_logo.pngurss_logo.pngwepeaceit_logo.png